Đoković saznao sledećeg rivala na Rolan Garosu

Najbolji srpski teniser Novak Đoković saznao je svog sledećeg protivnika na ovogodišnjem Rolan Garosu. U trećem kolu turnira, Đoković će se suočiti sa talentovanim Italijanom Lorenzom Musetijem.

Musetti je u drugom kolu ostvario impresivnu pobedu nad miljenikom domaće publike, Gaelom Monfisom. Italijanski teniser slavio je u tri seta rezultatom 7:5, 6:1, 6:4. Meč je trajao dva časa i 10 minuta.

Novak Đoković je do sada pokazao odličnu formu na turniru, a susret sa Musetijem obećava uzbudljiv duel. Italijan je poznat po svojoj borbenosti i talentu, te se očekuje napet meč u borbi za plasman u četvrto kolo. Navijači s nestrpljenjem iščekuju ovaj susret, nadajući se još jednoj pobedi Đokovića na putu ka odbrani titule u Parizu.