Srbija pobedila Švedsku 3:0 u poslednjoj pripremi pred EURO!

Izvor: ©Starsport

Fudbalska reprezentacija Srbije pokazala je svoju snagu u poslednjem pripremnom meču pred Evropsko prvenstvo, trijumfujući nad Švedskom rezultatom 3:0. Ova ubedljiva pobeda dala je Orlovima dodatno samopouzdanje pred početak turnira. Golove za Srbiju postigli su Milinković-Savić u 19. minutu, Mitrović u 62. minutu i Tadić u 70. minutu.

Iako je Srbija slavila, odbrana je imala izazove tokom meča, ali su sjajne intervencije golmana Predraga Rajkovića bile ključne za očuvanje mreže. Rajković je svojim bravurama sačuvao gol više puta, odolevajući švedskim napadima i doprinoseći pobedi svoje ekipe.

Uprkos početnim izazovima, Srbija je uspela da povuče meč u svoju korist zahvaljujući efikasnom napadu i odlučujućim trenucima. Ovaj trijumf služi kao odlična uvertira za Orlove pred početak Evropskog prvenstva, a dokazuje da su spremni da se suoče sa izazovima koji ih očekuju na turniru.